We wtorek decyzja w sprawie wyjazdów

Jak poinformował program Orange Sport info, 26 lipca odbędzie się spotkanie przedstawicieli klubów ekstraklasy, na którym zapadnie decyzja dotycząca organizacji wyjazdów zorganizowanych klub kibiców. Informację tę potwierdził również prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej - Grzegorz Lato. 

W czwartek odbyły się rozmowy PZPN, Ekstraklasy S.A. oraz Fundacji Piłkarstwa Polskiego, w związku z bezpieczeństwem na ekstraklasowych obiektach, na których nie zapadły żadne ważne decyzje, oprócz wprowadzenia systemu kontroli kibiców. Nie wiadomo jednak na jakiej zasadzie zostałoby to wprowadzone, ponieważ PZPN oraz Ekstraklasa ma oddzielne systemy działania.

- Pozwoliliśmy władzom Ekstraklasy, na to aby sami zadecydowali o tym, czy na poszczególne stadiony będą wpuszczani kibice drużyn przyjezdnych. Jednak warto pamiętać, że każdy jeden wybryk spowoduje, że już do końca rozgrywek fani nie obejrzą wyjazdowych spotkań swojego zespołu - powiedział Lato.

źródło: WKS.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]