Nawałka zadowolony z obozu pod Tatrami

Trener Górnika Zabrze Adam Nawałka, mimo porażki 0:1 był zadowolony z rozegranego w ostatnim dniu zgrupowania w Zakopanem meczu kontrolnego z MFK Rużomberok. - Dobre spotkanie, ponieważ MFK to doskonały i wymagający przeciwnik, natomiast dziś wyraźnie było widać, że my dopiero jesteśmy w trakcie pracy nad motoryką, a oni mają już to dawno za sobą. Różnice w przygotowaniu są ogromne, no ale Słowacy zaczynają sezon za tydzień, a my dopiero za trzy - ocenił Adam Nawałka.

Szkoleniowiec podkreślił, że tygodniowy obóz pod Tatrami był udany. - Jestem bardzo zadowolony z pracy jaką zawodnicy tu wykonali. To było wiele godzin ćwiczeń motorycznych, trochę z piłką, no i gdy wreszcie poprawiła się pogoda - wyprawa góry i na jazda na rowerach. Weszliśmy w bardzo dobrym czasie na Kasprowy Wierch, a także zrobiliśmy sobie udaną wycieczkę rowerową do Doliny Chochołowskiej. No i były niezwykle cenne trzy sparingi. Słowem wylaliśmy tu sporo potu, a to na pewno zaprocentuje - podsumował Nawałka.

Dodał, że po niedzielnym odpoczynku w Zabrzu piłkarze przejdą dwudniowe testy wydolnościowe, a następnie pojadą na dziesięciodniowy obóz szkoleniowy do Słowenii.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online