GKS Katowice wykupił Olkowskiego i pozwolił trenować w Zabrzu

GKS Katowice wykupił Olkowskiego i pozwolił trenować w Zabrzu
Paweł Olkowski został wykupiony przez GKS Katowice z Gwarka Zabrze. Jednocześnie zawodnik uzyskał zgodę katowickiego klubu na rozpoczęcie treningów w Górniku Zabrze.
GKS Katowice ponadto porozumiał się z zabrzańskim zespołem w sprawie przejścia Olkowskiego do tego klubu. - Ma zgodę GKS Katowice na treningi z nami - mówi krótko dyrektor sportowy Górnika Andrzej Orzeszek, a prezes Tomasz Młynarczyk dodaje: - Olkowski nie jest jeszcze naszym zawodnikiem, ale jesteśmy dobrej myśli. Na razie może trenować z Górnikiem, pojedzie na zgrupowanie do Zakopanego, a w tym czasie będą załatwiane formalności, związane z jego przyjściem do Zabrza - dodaje prezes Młynarczyk.
- Kontraktu z Górnikiem jeszcze nie podpisałem. Na razie mam tylko pozwolenie na treningi. Kluby muszą się jeszcze porozumieć między sobą - wyjaśnia zawodnik. - Ja się na pewno dogadam - dodaje.
Olkowski już po swoim pierwszym treningu dostrzega pewne różnice między zajęciami w Górniku a tymi w GKS-ie Katowice. - Przede wszystkim są dłuższe. Nie ma też większych odpoczynków w trakcie - opisuje. - Rano przechodziliśmy różne testy, a popołudniu mieliśmy ćwiczenia z piłkami - mówi obrońca. - Fajnie to wygląda - przyznaje.

źródło: gieksa.pl / Sport / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online