Górnik zainteresowany czeskim napastnikiem?

Według czeskich mediów, były napastnik Banika Ostrava i rumuńskiego FC Timiszoara - Lukas Magera - znalazł się na celowniku działaczy Górnika Zabrze. Czeski napastnik niedawno rozwiązał kontrakt z wicemistrzem Rumunii i poszukuje nowego klubu.
Lukas Magera ma 28 lat, jest wysokim zawodnikiem, mierzy 196 cm wzrostu. Jego największym osiągnięciem jest zdobycie tytułu mistrzowskiego z czeskim Banikiem Ostrava w 2004 roku. Jak dotąd tylko raz zagrał w reprezentacji swojego kraju w wygranym 1:0 towarzyskim meczu z Maltą.
Po rozwiązaniu kontraktu z FC Timiszoara, gdzie rozegrał 29 spotkań zdobywając 7 bramek, Magera dostał oferty z Turcji oraz czeskiego FC 1. Slovacko. Według serwisu "iDNES.cz" czeskim napastnikiem zainteresowany jest także Górnik Zabrze.
Rumuński FC Timiszoara, po zdobyciu tytułu wicemistrza, został przez krajową federację ukarany karną degradacją do trzeciej ligi z powodu długów.

źródło: własne / iDNES.czRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online