Gołębiewski po pierwszym treningu w Zabrzu

23-letni napastnik Daniel Gołębiewski w środę po raz pierwszy trenował z Górnikiem Zabrze, do którego został wypożyczony z Polonii Warszawa. Piłkarz podpisał ze śląskim klubem roczną umowę.
Transfer czasowy Gołębiewskiego był elementem rozliczeń w ramach sprzedaży w odwrotną stronę dwóch zawodników Górnika Daniela Sikorskiego i Roberta Jeża. 
Gołębiewski nie będzie mógł zagrać przeciwko Polonii. Stołeczny klub zastrzegł sobie też prawo ściągnięcia gracza z powrotem, jeśli jesienią nie zagra w co najmniej 60 proc. spotkań ekstraklasy.
„Cieszę się z przejścia do Górnika. Zabrze od zawsze kojarzyło mi się ze stadionem pełnym kibiców, ekstraklasą, no i kopalniami. Będę chciał wykorzystać tutaj swoją szansę. Nie stawiam sobie celów, ile bramek strzelę, mam nadzieję, że będzie ich jak najwięcej" – powiedział po podpisaniu kontraktu nowy napastnik zabrzan.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]