Nowi piłkarze w piątek

We wczorajszym pierwszym treningu Górnika po letniej przerwie uczestniczyło 25 piłkarzy, choć kadra zabrzan jest na dziś zdecydowanie większa. - Jaki nastrój? Musi być dobry, skoro Górnik ma w kadrze blisko czterdziestu piłkarzy z kontraktami... - nieco przewrotnie mówił prezes Tomasz Młynarczyk, generalnie przepraszający, że nie ma na razie zbyt wiele do powiedzenia. - Jak widać, niewiele na razie mamy dogranych konkretów, o których moglibyśmy głośno mówić. Ostatnie 2-3 tygodnie nauczyły mnie, że komentowanie czegokolwiek przed złożeniem wszystkich podpisów jest złudne. Przykładów tego mamy sporo... - prezes na tym skończył, a pewnie myślał o Przybeckim, Kozaku, Mendym i Olkowskim. Dwaj ostatni mogą jeszcze do Zabrza trafić. I nie tylko oni.
Dlatego na większość pytań prezes odpowiadał bardzo krótko: - Toczą się rozmowy, dziś niczego nie możemy jeszcze komentować. Faktycznie, tematów "otwartych" jest w Górniku mnóstwo i można założyć, że pierwsze konkretne ustalenia zapadną w piątek, czyli 1 lipca. Potwierdził to zresztą trener Adam Nawałka. - Większość piłkarzy podpisuje kontrakty do 30 czerwca, więc do tego dnia są związani z klubami. W piątek kilku nowych zawodników powinno pojawić się już na treningu, a w sobotę zagrają w pierwszym sparingu z Przebojem Wolbrom.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]