Gołębiewski na rok w Górniku

23-letni Daniel Gołębiewski będzie w sezonie 2011/2012 reprezentował barwy Górnika Zabrze - poinformował rzecznik prasowy Polonii, Jakub Krupa. We wtorek "Czarne Koszule" doszły do porozumienia z zabrzańskim klubem w kwestii warunków wypożyczenia napastnika. 
Gołębiewski trafi do Zabrza na roczne wypożyczenie, jednak w umowie zawarte są dwie klauzule zabezpieczające interesy Polonii. Po pierwsze, Gołębiewski będzie mógł być cofnięty do Warszawy przez sztab szkoleniowy klubu z Konwiktorskiej, jeśli w rundzie jesiennej nie zagra w co najmniej 60% spotkań Ekstraklasy. Po drugie, nie będzie mógł wystąpić w spotkaniu przeciwko swojemu byłemu klubowi.
"Takie rozwiązanie wydaje się być najkorzystniejsze dla samego zawodnika, bo zapewnia mu możliwość gry na boiskach Ekstraklasy i zdobywania meczowego doświadczenia" - podkreślił Krupa.

źródło: ksppolonia.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]