Nowak: Chciałbym się dogadać z Górnikiem i rozstać w zgodzie

Większość wystawionych na listę transferową piłkarzy Górnika przygotowuje się do rozgrywek w drużynie Młodej Ekstraklasy. Są to m.in. Sebastian Nowak, Adam Stachowiak, Mariusz Jop i Adrian Świątek. Wszyscy ci zawodnicy nie znaleźli uznania w oczach trenera Adama Nawałki, dlatego znaleźli się na liście transferowej. 
- Chciałbym się dogadać z Górnikiem i rozstać w zgodzie. Tak, aby nie podzielić losów niektórych kolegów - powiedział Nowak, nawiązując do Pawła Strąka i Damiana Gorawskiego, którzy swoją karierę kontynuują w rezerwach klubu, rywalizując z Naprzodem Łubie czy Startem Kleszczów. Bramkarz odbył rozmowy z prezesem i dyrektorem sportowym Górnika. - Jeszcze jest za wcześnie, by podjąć jakąś decyzję. Na razie jest zainteresowanie tymi zawodnikami. Skromne, ale jest - zdradził prezes Tomasz Młynarczyk.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]