Mecze Górnika bez kibiców gości

Wydział ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich PZPN wyraził zgodę na nieprzyjmowanie przez Górnika Zabrze zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych w sezonie 2011/12.
- Pozytywne rozpatrzenie wniosku będzie miało istotny wpływ na bezpieczeństwo imprez organizowanych na stadionie Górnika - zapewnia Tomasz Milewski, dyrektor ds. bezpieczeństwa. 
Pierwszy mecz przed własną publicznością podopieczni Adama Nawałki rozegrają między 5, a 8 sierpnia z drużyną Widzewa Łódź.
Przypomnijmy, że w poniedziałek z inicjatywy ministra spraw wewnętrznych i administracji Jerzego Millera, odbyło się spotkanie z przedstawicielami spółki Ekstraklasa SA. Dotyczyło ono bezpieczeństwa podczas przyszłorocznych mistrzostw Europy oraz każdych rozgrywek piłki nożnej z udziałem kibiców.
Minister zaznaczył, że podtrzymana będzie rekomendacja MSWiA dla klubów dotycząca rezygnacji z organizowania zbiorowych wyjazdów swoich kibiców na stadiony gospodarzy.

źródło: wp.pl / PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]