Adam Nawałka grozi odejściem

Zdaniem Adama Nawałki, aktualna kadra Górnika nie gwarantuje utrzymania w ekstraklasie. Dziś szkoleniowiec, którego kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2012 roku, ma spotkać się z prezesem Tomaszem Młynarczykiem, by rozmawiać o swojej przyszłości.
Obaj panowie potwierdzają, że są umówieni na ważną rozmowę, ale nie chcą tego komentować. Nieoficjalnie jednak wiadomo, że Nawałka nie jest zadowolony z ostatnich ruchów kadrowych Górnika. Marzył o budowie silnej drużyny, a na razie musi liczyć straty. – Chciałbym, żeby został Robert Jeż. Poza tym mam na oku czterech zawodników do wzięcia za darmo, którzy dodaliby jakości w grze zespołu – mówił dwa tygodnie temu, przed wyjazdem na wczasy do Egiptu.
Nawałka z urlopu wrócił i okazało się, że nie tylko nie ma Jeża, ale i zapowiadanych wzmocnień. Trener obawia się, że w tej sytuacji trudno będzie utrzymać Górnika w ekstraklasie. Poza tym nie jest skazany na pracę w Zabrzu, bo ciągle jest kandydatem numer 1 do pracy w GKS Katowice. Przypomnijmy, że trener już w maju poważnie rozważał odejście z Roosevelta. Działacze wiedzą o rozterkach Nawałki, dlatego Młynarczyk zapragnął szczerej rozmowy, by rozwiać wszelkie wątpliwości. – Prezes zapyta trenera wprost, czy chciałby odejść, bo nie wiemy, co zrobić z zawodnikami, których Nawałka wystawił na sprzedaż – mówią w klubie.
Od tego, co zrobi szkoleniowiec, zależy los Adama Stachowiaka, Mariusza Jopa, Sebastiana Nowaka i Tomasza Zahorskiego. Nawałka nie widzi dla nich miejsca w kadrze, chociaż rozważa możliwość pozostawienia Zahorskiego.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]