Czy Górnik zagra w Gliwicach? "Temat jest trudny"

Górnik Zabrze na stadionie w Gliwicach? Zdaniem Józefa Drabickiego do takiego rozwiązania jeszcze daleka droga. Prezes Piasta spodziewa się długich rozmów w tej sprawie.
- Górnik zwrócił się do nas z konkretną propozycją, więc niepodjęcie tematu byłoby z naszej strony niegrzeczne - mówi Drabicki w wywiadzie dla "Sportu". - Temat jest trudny, a to oznacza, że dyskusje trwać będą jeszcze długo. Nie potrafię dzisiaj powiedzieć, jak to się dalej potoczy. Od rozpoczęcia rozmów do podpisania umowy droga bardzo daleka - dodaje.
"Sternik" gliwickiego klubu zaznaczył przy okazji, że nie zamierza tolerować takich objawów agresji, jak obrzucanie przez kibiców Piasta tortem klubowych działaczy. - Przede wszystkim należy powiedzieć, że nie może być żadnego przyzwolenia na tego typu formy protestu. Żyjemy w demokratycznym kraju i każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie, ale nie może się to wiązać z naruszeniem nietykalności osobistej - podkreśla Drabicki.

źródło: SportSlaski.pl / SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]