9 lipca 2011 - Wakacje z Górnikiem

Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze" zaprasza gorąco 9 lipca 2011 r. wszystkich kibiców Górnika na stadion przy ul. Roosevelta. Na ten dzień Stowarzyszenie zaplanowało wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. 

O godzinie 11:30 rozpocznie się turniej kibiców do lat 8 oraz do lat 15. Od godziny 12:00 na scenie rozpoczną się występy artystyczne, a w tym:

- ekscytujący występ wspaniałych dziewczyn z grupy ENERGY;
- występ zespołu AMC;
- emocjonujący pokaz sztuk walki;
- Loteria fantowa - każdy, kto zakupi los weźmie udział w losowaniu cennych nagród (roweru, aparatu fotograficznego, odtwarzacza mp4).

O godz. 15:00 pojawią się prawdziwe legendy Górnika, czyli byli piłkarze naszej wspaniałej drużyny.

Tego dnia odbędzie się również wiele konkursów z cennymi nagrodami. Każdy będzie mógł być przyozdobiony w barwy naszego klubu, na specjalnym stoisku, na którym artyści będą malowali wszystkich chętnych. Dzieciom rozdawane będą darmowe gadżety z Górnika Zabrze.
Na dodatek: dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny i wiele innych atrakcji dla najmłodszych. Będzie też stoisko gastronomiczne oraz stoiska dla dorosłych. Dokładny plan ukaże się w przyszłym tygodniu, ale już teraz? WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]