Nawałka zaprzeczył

W GieKSie są zdecydowani na rozstanie z Wojciechem Stawowym, co nie oznacza, że ten z Bukową na pewno się pożegna. Zdecydowaną "jedynką" jest dla katowiczan Adam Nawałka - informuje "Sport".
Jak udało się dowiedzieć, GKS złożył mu już ofertę. Przebywający obecnie na urlopie w Egipcie szkoleniowiec zabrzan w sms-ie wysłanym na jeden z redakcyjnych telefonów komórkowych "Sportu" napisał, że nie otrzymał żadnej propozycji pracy z GKS-u Katowice. Czyli nie ma sprawy, no chyba, że sytuacja ulegnie zmianie po powrocie trenera Górnika z urlopu.
Gdyby temat jego powrotu do Katowic "nie wypalił", wówczas rywalizacja o pracę na Bukowej rozegra się między bezrobotnymi obecnie Ryszardem Tarasiewiczem i Arturem Płatkiem oraz Rafałem Górakiem, opiekunem II-ligowego GKS-u Tychy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]