Zaniepokojeni...

Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze" wyraża dezaprobatę w związku z wyprzedażą piłkarzy, jaka ma miejsce w ostatnim czasie w Górniku Zabrze.
Pozbycie się Daniela Sikorskiego, Roberta Jeża, nie zatrzymanie Grzegorza Bonina czy też Tomasza Zahorskiego nie świadczy dobrze o klubie i perspektywie budowy silnego Górnika na najbliższe lata, a o sportowej degradacji jaka niebawem nas czeka. Zamiast walki o wyższe cele, pozostanie nam walka o utrzymanie.
Brak klasowych ofensywnych piłkarzy, którzy decydowali w dużej mierze o sile drużyny, stawia pod ogromnym znakiem zapytania budowę silnego zespołu. Wyprzedaż czołowych graczy jest mocno niezrozumiała wobec ostatnich zapowiedzi pozyskania dwóch nowych sponsorów, mających podwyższyć kapitał spółki.
W kontekście zbliżającego się sezonu, podjęte przez władze działania spowodują spadek jakości klubu nie tylko pod względem sportowym, ale także marketingowo-wizerunkowym, co z pewnością negatywnie wpłynie na wynik finansowy klubu (mając na uwadze niższe miejsce w lidze i związane z tym mniejsze gratyfikacje finansowe).

Ze sportowym pozdrowieniem,
Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze"

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]