Nie czas na "szkodowanie"

- Przedstawiłem władzom klubu raport, który zawiera nie tylko podsumowanie zakończonych już rozgrywek, ale też moje sugestie co do nadchodzącego sezonu. Mam nadzieję na transfery, które nas wzmocnią, a nie osłabią... - mówi na łamach Sportu Adam Nawałka. 

› Podbeskidzie imponowało w I lidze, ale czy jest już zespołem na miarę ekstraklasy?
- Jak najbardziej. Pokazało to zresztą na naszym tle. Musimy sobie jasno powiedzieć, że gospodarze byli od nas zdecydowanie lepsi. Widzę, jak ta drużyna konsekwentnie robi postępy. Co ważne, klub przeprowadza dobre transfery. W ogóle podoba mi się strategia, jaką przyjęli w Bielsku-Białej.

› A propos transferów... Po raz kolejny przyglądał się pan Słoweńcowi Edinowi Seciciowi. Będą z niego ludzie?
- Przystałem na jego prośbę i w pierwszej połowie wystawiłem go na pozycji lewego pomocnika, później natomiast miał zagrać na lewej stronie obrony. Z boiska zszedł jednak jeszcze przed przerwą, bo po prostu się nie sprawdził. Temat jego ewentualnego transferu jest już nieaktualny.

› Tymczasem posiłki w drugiej linii by się przydały... Bardzo szkoda panu pożegnać z Grzegorzem Boninem i Tomaszem Zahorskim, który ostatnimi czasy też grywał przecież w pomocy?
- To nie jest czas na żadne "szkodowanie". Trzeba przede wszystkim skupić się na tym, by w nowym sezonie ten zespół nie stracił na jakości.

› A ma pan pewność, że kolejnych rozstań z podstawowymi zawodnikami już nie będzie?
- Nie, rozmowy z prezesem na ten temat nie miałem.

› Na jakie transfery do klubu może pan liczyć?
- Przedstawiłem władzom klubu raport, który zawiera nie tylko podsumowanie zakończonych już rozgrywek, ale też moje sugestie co do nadchodzącego sezonu. Mam nadzieję na transfery, które nas wzmocnią, a nie osłabią...

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]