Ruda Śląska: Drugi Rudzki Dzień Dziecka z Górnikiem za nami

Prawie dwa tysiące gości przybyło do Parku Strzelnica w Rudzie Śląskiej - Bielszowicach na Drugi Rudzki Dzień Dziecka z Górnikiem Zabrze.
Impreza przygotowana przez Stowarzyszenie „Klub Sympatyków Górnika Zabrze” we współpracy z Górnikiem oraz Restauracją Parkowa rozpoczęła się o godzinie 11:00.  

W ramach festynu dla najmłodszych przygotowano szereg atrakcji. W ręce młodych fanów klubu z Roosevelta trafiły tysiące baloników, vlepek, zdjęć drużyny oraz okazyjnych smyczy przygotowanych przez Stowarzyszenie.

Na dwóch specjalnie przygotowanych boiskach odbywał się dzielnicowy turniej piłki nożnej, a obok boisk swoje zawody w skakaniu w worku na czas oraz dryblowaniu piłką rozgrywali najmłodsi uczestnicy imprezy.

Punktem kulminacyjnym było pojawienie się Jorgusia, czyli maskotki Górnika oraz piłkarzy klubu z Roosevelta: Daniela Sikorskiego, Aleksandra Kwieka, Maciej Bębenek, Michała Jonczyka i Adriana Świątka. Piłkarze rozdali setki autografów oraz pozowali do zdjęć z fanami "Trójkolorowych".

Gdy piłkarze klubu z Roosevelta rozdawali autografy, na scenie trwał konkurs wiedzy o Górniku. Na specjalnie przygotowane pytania najmłodsi fani "Trójkolorowych" odpowiadali bezbłędnie i po 4 rundach nie udało się wyłonić zwycięzców. Dlatego też, aby atrakcyjna nagroda książka Jerzego Dudka, otrzymana od brata bramkarza Realu, trafiła w ręce szczęśliwca zorganizowano dodatkową konkurencję dryblingu

Poza wyżej wymienionymi atrakcjami najmłodsi sympatycy Górnika mogli skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji: pograć w minigolfa, przejechać się na kucyku, skorzystać z bungie oraz zjechać z dmuchanych zjeżdżalni.

Koniec imprezy został zaplanowany przez organizatorów na godzinę 17:00, jednak liczne grono gości sprawiła, że zakończenie festynu przeciągnęło się w czasie.

źródło: torcidarudaslaska.comRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]