Nawałka: Nie dostałem zapewnienia, że nie będzie więcej ubytków

- Nie dostałem zapewnienia, że nie będzie więcej ubytków, nie było takiej rozmowy. Zawsze są transfery do klubu i z niego - mówi Adam Nawałka, trener Górnika Zabrze.
Z szóstej drużyny ekstraklasy tydzień po sezonie odeszło już dwóch zawodników. Grzegorz Bonin zasilił Polonię Warszawa, zaś Tomasz Zahorski będzie kontynuował karierę w Jagiellonii Białystok. Co gorsze, odejść mogą również Daniel Sikorski i Robert Jeż. - Myślę, że w sprawach kadrowych będę mądrzejszy w następnych tygodniach. Nie czas na mówienie o tym, czy odejście tych zawodników to wielka szkoda. Czas na myślenie o tym, jak sprawić, by ta drużyna nie traciła na jakości - mówi szkoleniowiec zabrzan.
- W ostatnim czasie przygotowałem raport, w którym zawarłem swoją analizę poprzedniego sezonu, prognozę na kolejne rozgrywki i refleksje na temat transferów do klubu i z klubu. Materiał jest analizowany i zobaczymy, co to przyniesie. Oby tylko te transfery wzmocniły, a nie osłabiły zespół, bo on wciąż jest w fazie rozwojowej - zakończył Adam Nawałka.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]