Marek Profus miał ofertę z Górnika

Prezes firmy Profus Management, Marek Profus, potwierdził, że otrzymał ofertą ulokowania swojego kapitału w Górniku Zabrze. Priorytetem jest jednak dla niego Legia Warszawa.
- Pierwsza była propozycja ze strony Korony Kielce. Zaczęliśmy prowadzić rozmowy z władzami miasta, ono bowiem jest właścicielem klubu. Kiedy sprawa została nagłośniona, zgłosiły się do mnie inne kluby: ŁKS, Górnik Zabrze i Pogoń Szczecin - zdradził Profus, którego z propozycji tych klubów zainteresowała jedynie oferta łodzian. 
Priorytetem dla jednego z najbogatszych Polaków jest jednak inwestycja w Legię Warszawa. Profus chciałby nabyć jej akcje od obecnego właściciela, koncernu medialnego ITI. Jeśli ten plan nie wypali, skieruje swojego pieniądze do kieleckiej Korony.

źródło: Sport / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]