Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Czesław Michniewicz (trener Widzewa): - Górnikowi należą się gratulacje nie tylko za ten mecz, ale i za cały sezon, w którym zaprezentował bardzo równą grę. Dziś potwierdziło się, że w Zabrzu jest bardzo trudno wygrać. Nam się nie udało, bo zabrakło w naszej grze tych wszystkich piłkarskich elementów, które prezentowaliśmy w poprzednich spotkaniach. Szkoda, że ta porażka kładzie się cieniem na udanej rundzie mojej drużyny. Mówienie o europejskich pucharach w naszym wypadku było przedwczesne i czeka nas jeszcze dużo pracy.

Adam Nawałka (trener Górnika): - Chcieliśmy w godny sposób pożegnać się z naszymi kibicami i cieszę się, że to się udało, zwłaszcza, że zagraliśmy z bardzo dobrym zespołem. To dobre podsumowanie udanego sezonu. Jestem zadowolony z tego, że poprowadziłem Górnika z pierwszej ligi do ekstraklasy, a teraz zajęliśmy szóste miejsce. Gratulacje i brawa należą się zawodnikom, którzy ostatnio potrafili się już podnieść po porażce czy straconej bramce. Myślę, że drużyna zrobiła duży postęp.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]