Forum
 

Wypowiedzi pilkarzy Górnika po meczu z Wisłą

Aleksander Kwiek: - W pełni zasłużyliśmy na to zwycięstwo, bo graliśmy z większym zaangażowaniem i determinacją niż Wisła. Do samego końca wierzyliśmy, że uda nam się wygrać i tak też się stało. Mimo deszczu murawa była bardzo dobrze przygotowana i fajnie się na niej grało. Fajnie, że zagrałem w meczu, w którym po 21 latach Górnik okazał się lepszy przy Reymona. 

Adam Danch: - Cieszymy się z tego zwycięstwa, a ja cieszę się, że po moim nieco słabszym meczu z Jagiellonią trener kolejny raz mi zaufał. Szkoda, że nasi kibice nie mogli tu być i nie zobaczyli naszej wygranej. Stadion Wisły robi duże wrażenie i ma nadzieję, żejuż niedługo taki obiet powstanie w Zabrzu.

Michal Gasparik: - Było to dla nas ciężkie spotkanie. Pokazaliśmy, że umiemy grać w piłkę, a nie jedynie walczyć. Bo nie tylko walką się wygrywa. Zasłużenie zwyciężyliśmy, bo długo utrzymywaliśmy się przy piłce i potrafiliśmy sobie stworzyć kilka znakomitych okazji. Prawie wszystko nam wychodziło, jak mało kiedy, choć mogliśmy zdobyć jeszcze więcej bramek. Trener nie musiał nas wcześniej zbytnio mobilizować. Bardzo dobrze mi się grało, niezależnie od tego, czy byłem na prawej, czy też lewej stronie. Zresztą wielu z nas zmieniało dziś swoje miejsce na boisku i nie odbijało się to na naszej grze.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online