Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka (trener Górnika): Przyjechaliśmy tu z konkretnym planem zdobycia trzech punktów i to nam się w pełni powiodło. Mój powrót na Reymonta był radosny dla Górnika. Wychowałem się na Wiśle, grałem tu jako junior, senior, potem pracowałem jako trener i cały czas sercem jestem z tym klubem. Jednak moją obecną misją jest to, aby zespół z Zabrza grał jak najlepiej. Wiśle życzę powodzenia w następnych meczach. 
Chcieliśmy w Krakowie zagrać bardziej agresywniej niż pozostałe zespoły rywalizujące na tym stadionie. Już się utarło, że drużyny, które tu grają "parkują autobusem w polu karnym". My absolutnie o tym nie myśleliśmy. Stworzyliśmy sobie wiele sytuacji stuprocentowych. Mogę mieć po tym spotkaniu tylko pretensje do zawodników o to, że skuteczność nie była taka jaką bym chciał.

Robert Maaskant (trener Wisły): Zaczęliśmy to spotkanie nieźle. Kontrolowaliśmy jego przebieg i mieliśmy dwie całkiem dobre sytuacje do zdobycia gola. Powinniśmy je wykorzystać. Potem staraliśmy się naciskać Górnika, ale był on dobrze ustawiony. Powiedziałem zawodnikom w szatni, że łatwo będzie teraz zrzucać winę za porażkę na siebie nawzajem. Dodałem, że drużyna "topowa" nie przegrywa nigdy dwa razy z rzędu, a nam to się przydarzyło.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online