Górnik musi uzupełnić wniosek. Prezes dogada się z "Gorą"?

Niedawno PZPN poinformował, że pięć klubów Ekstraklasy musi uzupełnić wnioski licencyjne. Związek nie podał o których klubach mowa, ale wśród nich na pewno jest Górnik Zabrze.
- Mamy do uzupełnienia nasz wniosek. Nie chciałbym wchodzić w szczegóły. Chodzi o korekty dotyczące zobowiązań wobec ZUS - przyznał prezes Górnika, Tomasz Młynarczyk. 

Nowy "sternik" zabrzan jest obecnie pochłonięty przede wszystkim sprawami licencyjnymi. Do końca bieżącego miesiąca trzeba uzupełnić wszystkie braki formalne w dokumentacji. Potem już nie będzie takiej możliwości. Komisja Licencyjna zbierze się i po prostu wyda decyzję, od której będzie jeszcze możliwość ewentualnego odwołania się do Komisji Odwoławczej.

Młynarczyk prostując finanse, próbuje dogadać się z piłkarzami występującymi obecnie w B-klasie. Nie jest tajemnicą, że ich kontrakty mocno obciążają budżet klubu. Mowa o takich graczach, jak: Damian Gorawski, Paweł Strąk czy Michał Karwan.

- Będę z nimi rozmawiał i próbował rozwiązać ten węzeł gordyjski. Jeżeli będzie wola, to będę się to starał zrobić ugodowo. Chodzi o rozwiązanie kontraktów z tymi piłkarzami - oznajmił niedawno Młynarczyk na łamach Dziennika "Fakt".

źródło: SportSlaski.pl / FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]