Mazur z boku

Były prezes Górnika, Łukasz Mazur zapowiadał, że przyjdzie na mecz z Lechią i faktycznie pojawił się na stadionie. Jednak nie w loży VIP, a na lewej stronie trybuny krytej. Jak swego czasu mówił, z tego miejsca spotkania ogląda jego ojciec... Mazur - prezentujący "styl luźny", czyli w bluzie z kapturem - bardzo ciepło został przywitany przez kibiców, którzy zaśpiewali "Wszyscy murem za Mazurem". 
Z kolei druga połowa zaczęła się od braku zorganizowanego dopingu. Odnotujmy, że w piątek doszło do spotkania przedstawicieli kibiców, klubu i miasta. Może dlatego w loży można było zobaczyć sporo osób, które w ostatnich miesiącach sporadycznie pojawiały się na Roosevelta. W kuluarach było słychać zaś, że Mazur przymierza się do zorganizowaniu w Zabrzu Akademii Piłkarskiej.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]