Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener Lechii Tomasz Kafarski: - Nie było to spotkanie stojące na najwyższym poziomie, ale zmierzyły się dwa bardzo wyrównane zespoły. Górnik gra bardzo agresywnie i nie udawało nam się rozgrywanie piłki; dodatkowo stan boiska też nie pozwalał na płynne akcje. Remis uważam za sprawiedliwy, ale pewien niedosyt pozostaje. W ataku zabrakło nam dłuższego utrzymania się przy piłce przez naszych napastników i celnego ostatniego podania. 

Trener Górnika Adam Nawałka: - My też odczuwamy niedosyt. Co do sytuacji, to myślę, że my stworzyliśmy ich więcej, ale bramek nie było. Taka jest piłka. Lechia od początku sezonu pokazuje, że jest zespołem dobrze zorganizowanym. Punkt uznajemy jako zdobycz. Wszystkie zmiany jakich dokonałem były wymuszone kontuzjami. Nie można mieć o to do nikogo pretensji, bo piłka nożna to męski sport i na takie sytuacje trzeba być przygotowanym.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]