Informacja SKSGZ

Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze" spotkało się z Panią Prezydent Małgorzatą Mańką-Szulik i Prezydentem Krzysztofem Lewandowskim, a następnie także z Panem Prezesem Tomaszem Młynarczykiem. Na obu tych spotkaniach wyjaśnione zostały ważne sprawy dla Górnika Zabrze. 
SKSGZ skrytykowało brak kontroli finansowej przez większościowego właściciela klubu, firmę Allianz Polska, jednakże podkreśliło także, że Allianz wchodząc w Górnika ratował wtedy 14-krotnego mistrza Polski, który znajdował się w trudnej sytuacji. To trzeba uszanować i mieć na uwadze!
Pani Prezydent mówiła rzeczowo, a należy zaznaczyć, że po raz kolejny wyciąga rękę i ratuje Górnika, bo patowa sytuacja, w której główny udziałowiec nie ma środków na rozwój klubu, może przynieść tylko i wyłącznie regres w jego działaniach.
SKSGZ zaproponuje spotkanie trójstronne zwaśnionym stronom, by dla dobra Górnika uciąć wszelkie spekulacje i informacje, które nie sprzyjają Górnik Zabrze SSA.
Stowarzyszenie podkreśliło dobrą, wieloletnią współpracę z klubem i nie zmienia swojej polityki wobec klubu! Tylko wszyscy razem możemy osiągnąć pożądany cel.
Skrytykowana została zmiana na stanowisku prezesa klubu, ponieważ w naszym odczuciu miała ona miejsce w złym dla Górnika okresie składania wniosków licencyjnych na występy w ekstraklasie.
Nowy Prezes, jak każdy jego poprzednik, obdarzony został kredytem zaufania, a SKSGZ pomoże klubowi w tym trudnym dla niego okresie.

SKSGZ ustosunkuje się także do rewelacji Gazety Wyborczej. Artykuł tego dziennika nie może i nie spotka się z naszą akceptacją, a zawarte w nim informacje (dotyczące spółki Górnik Zabrze SSA) objęte są tajemnicą handlową i mają ton złośliwej riposty ze strony osoby „uprzejmie” donoszącej.
SKSGZ pragnie „podziękować” autorowi w/w tekstu za zwrócenie uwagi opinii publicznej na współpracę klubu ze Stowarzyszeniem w zakresie szerzenia pozytywnych rozwiązań kibicowania jakimi jest m.in. przekazywanie środków pieniężnych przez SKSGZ na cele związane z promowaniem Górnika Zabrze, reklamę jego meczów, imprez towarzyszących, akcji charytatywnym, organizacji wyjazdów kibiców w zorganizowanej grupie na mecze wyjazdowe i przy Roosevelta, a także opraw meczowych.
Chcielibyśmy także autorowi przypomnieć, że klub Górnik Zabrze nie posiada stoiska z pamiątkami klubowymi, więc trudno mówić o konkurencji dla w/w podmiotu.

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]