Mazur odwołany z funkcji prezesa Górnika!

W dniu 7 kwietnia 2011 roku odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej "Górnik Zabrze" SSA.
Posiedzenie Rady było poświęcone głównie zagadnieniom związanym z sytuacją finansową klubu. Członkowie Rady zapoznali się z aktualną sytuacją finansową Górnika Zabrze oraz wynikami odpowiedzialnej za działania marketingowe spółki "Górnik Zabrze Sport Marketing" Sp. z o.o. 

Rada omówiła propozycje działań zmierzających do poprawy sytuacji finansowej w Klubie, które zarząd Klubu ma podjąć w najbliższym czasie. Jednocześnie Rada przyjęła założenia planu naprawczego przewidzianego do wdrożenia w latach 2011-2013.

Na posiedzeniu Rada Nadzorcza podjęła również decyzję o odwołaniu Pana Łukasza Mazura ze stanowiska prezesa zarządu "Górnik Zabrze" SSA oraz prezesa spółki "Górnik Zabrze Sport Marketing" Sp. z o.o. Rada Nadzorcza wyraziła podziękowania Panu Łukaszowi Mazurowi za zaangażowanie na rzecz Klubu w trakcie ponadrocznej pracy na stanowisku prezesa zarządu.

Jednocześnie Rada obowiązki prezesa zarządu "Górnik Zabrze" SSA oraz prezesa spółki "Górnik Zabrze Sport Marketing" Sp. z o.o. powierzyła Panu Tomaszowi Młynarczykowi, dotychczasowemu wiceprezesowi obu spółek. Pan Tomasz Młynarczyk jest z wykształcenia prawnikiem, absolwentem Uniwersytetu Śląskiego. Od 1995 roku jest radcą prawnym specjalizującym się w prawie cywilnym, handlowym, finansowym i prawie pracy. W latach 2005-2007 był szefem i sekretarzem Rady Nadzorczej Górnika, a w styczniu 2011 roku został powołany na stanowisko wiceprezesa Klubu. Jest też Sekretarzem w Radzie Gospodarczej przy Prezydencie miasta Zabrze. W opinii Rady powierzenie kierowania Górnikiem Zabrze osobie związanej zarówno z regionem jak i z Klubem i zasiadającej już w zarządzie spółki zapewni ciągłość zarządzania Klubem.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]