Róbert Jež najlepszym zawodnikiem słowackiej ekstraklasy

W niedzielę w Bratysławie odbyła się gala wręczenia nagród najlepszym słowackim zawodnikom w 2010 roku. Cały plebiscyt wygrał zawodnik SSC Napoli - Marek Hamšík, z kolei najlepszym zawodnikiem słowackiej Corgoň ligi został wybrany obecny piłkarz Górnika Zabrze Róbert Jež. 

W głosowaniu brało udział 35 piłkarskich ekspertów: trenerów, działaczy i dziennikarzy. Nagrody zostały przyznane w kilku kategoriach: najlepszy słowacki zawodnik w 2010 roku, najlepszy zawodnik Corgoň ligi w 2010 roku, najlepszy młody gracz (do 21. roku życia), trener roku, najlepszy sędzia oraz najlepsza zawodniczka.

W kategorii najlepszy zawodnik Corgoň ligi bezkonkurencyjny był Róbert Jež, na ósmym miejscu znalazł się inny zawodnik Górnika - Michal Gašparík. Słowacki duet znalazł się także na liście najlepszych słowackich piłkarzy, Jež zajął 16. pozycję, a Gašparík znalazł się na 19. miejscu.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]