Bułgarskie łowy Górnika

Piłkarze Górnika Zabrze szykują się już do prestiżowego meczu z Ruchem Chorzów, lecz w tym czasie nie próżnuje klubowa sieć skautingu. Na najbliższy weekend zaplanowano obserwacje w Bułgarii. Klub z Roosevelta zainteresował się zawodnikami Czerno More Warna.  

W najbliższą niedzielę wysłannik Górnika będzie nad Morzem Czarnym oglądał spotkanie Czerno More - CSKA Sofia. Pod jego szczególną obserwacją mają znaleźć się dwaj piłkarze gospodarzy - Aleksandar Dragomorow Aleksandrow i Georgi Iliew Rusew.

Pierwszy to 24-letni środkowy obrońca, drugi to 29-letni skrajny pomocnik, przy okazji kapitan zespołu. Obu zawodników jednak łączy to, że po sezonie kończą im się kontrakty z dotychczasowym pracodawcą, a zabrzan w tej chwili nie stać na kosztowne transfery.

źródło: futbol.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]