Górnik podziękował Małyszowi

Prezes Górnika Zabrze Łukasz Mazur w piątkowym liście do Adama Małysza podziękował za ogrom emocji i wzruszeń, jakie dostarczał startując w zawodach na różnych skoczniach. Wicemistrz olimpijski z Vancouver został zaproszony na mecze do Zabrza.
W tłusty czwartek, podczas narciarskich mistrzostw świata w Oslo, Małysz ogłosił swoją decyzję o zakończeniu kariery. 

"Odbiorcami pozytywnych emocji byli również kibice Górnika Zabrze, którzy od początku kariery byli pańskimi wiernymi fanami. Wspólnie z kibicami klubu 14-krotnego mistrza Polski życzymy panu po zakończeniu kariery kolejnych sukcesów, gdy będzie pan realizował nowe marzenia i podejmował kolejne wyzwania" - napisał prezes śląskiego klubu.

Zaprosił też Małysza na mecze do Zabrza. "Pojawiając się na stadionie im. Ernesta Pohla sprawiłby pan wielką radość kibicom Górnika, którzy chcieliby panu osobiście podziękować za to, co zrobił pan dla nich i całego polskiego sportu. Miejsce na Roosevelta czeka na pana" - zadeklarował Mazur.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]