Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka (Górnik): - Jesteśmy zadowoleni z punktu. Duży wpływ na przebieg meczu miał mróz i silny wiatr. Poza pierwszym kwadransem i końcówką spotkania Polonia dominowała na boisku. Staraliśmy się kontrolować grę w defensywie i to nam się udało. Polonia walczy o czołowe miejsca w lidze, my mamy inne cele. Jesteśmy w trakcie budowania drużyny, dlatego czuję się dzisiaj usatysfakcjonowany. 

Theo Bos (Polonia): - Mnie taki wynik nie cieszy. Kiedy walczy się na własnym boisku, należy zwyciężać. W pierwszej połowie graliśmy zbyt wolno, dopiero po przerwie podkręciliśmy tempo. Rywale starali się grać z kontrataku, musieliśmy na to uważać. Z przodu byliśmy za mało agresywni, traciliśmy łatwo piłkę, brakowało nam również kreatywności. Wpływ na to miał m.in. brak Adriana Mierzejewskiego, który jest łącznikiem między pomocą i atakiem.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]