Górnik podpisał umowę ze szkółką piłkarską w Skoczowie

Zabrzański klub rozpoczął współpracę ze szkółką piłkarską Lukam 2010 w Skoczowie. To efekt podpisanej umowy, na mocy której najzdolniejsi zawodnicy będą przenoszeni do Górnika.
Szkółkę w Skoczowie założył Ireneusz Kościelniak, były piłkarz zabrzan, który wiosną 2001 roku w barwach Górnika rozegrał 15 spotkań ligowych, strzelając 1 bramkę. Teraz Kościelniak szkoli w Skoczowie najmłodszych adeptów futbolu. Prowadzona przez niego grupa liczy 25 zawodników z rocznika 2000. Docelowo mają funkcjonować 4 grupy wiekowe. W planach jest także powołanie drużyny dziewcząt.
- Irek to osoba związana z Górnikiem i mamy do niej zaufanie. To ktoś, kto jest na miejscu, kto szkoli i nadzoruje młodzież. Mam nadzieję, że najzdolniejsi zawodnicy z tej szkółki będą trafiać do Górnika - mówi dyrektor sportowy zabrzańskiego klubu Andrzej Orzeszek.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]