Robert Jeż wiosną w Górniku!

Robert JeżSłowak Róbert Jež, który podpisał obowiązujący od lipca trzyletni kontrakt z Górnikiem Zabrze, już teraz dołączy do swojego nowego klubu. Pomocnik MŠK Žilina otrzymał wczoraj zgodę prezesa mistrza Słowacji na transfer. 

- We wtorek spotkałem się z prezesem Jozefem Antošíkiem, który powiedział mi, że zostałem sprzedany do Górnika już teraz. To trochę paradoks, bo w poniedziałek byłem na konferencji prasowej Žiliny i opowiadałem o swoich celach na najbliższą rundę. Dziś trener potwierdził, że odchodzę z klubu, więc po treningu spakowałem swoje rzeczy. W najbliższym czasie udaję się do Zabrza - powiedział Robert Jež.

- Jestem szczęśliwy, że wszystko zakończyło się pomyślnie. Na początku stycznia podpisałem kontrakt i miałem nadzieję, że przejdę do Górnika już w zimie. Zaakceptowałem jednak to, że najbliższą rundę spędzę na Słowacji. Ostatecznie wszystko zakończyło się zupełnie inaczej - dodaje Słowak.

źródło: 90minut.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]