Tomasz Młynarczyk wiceprezesem Górnika

Z funkcji wiceprezesa ekstraklasowego Górnika Zabrze zrezygnował Maciej Sowicki. Rada nadzorcza klubu powołała w jego miejsce Tomasza Młynarczyka.
Sowicki funkcję wiceprezesa zarządu klubu objął w marcu 2010 roku. Był odpowiedzialny m.in. za działalność marketingową i promocyjną klubu. Swoją rezygnację z pracy w klubie uzasadnił względami osobistymi. 
- W imieniu władz klubu chcę serdecznie podziękować Maciejowi za prawie rok intensywnej pracy w Górniku Zabrze i za jego zaangażowanie w działalność klubu - powiedział przewodniczący rady nadzorczej Górnika Michael Mueller.
Jednocześnie Rada Nadzorcza powołała na stanowisko wiceprezesa Tomasza Młynarczyka. Wprowadzone zmiany wpłyną na podział kompetencji w zarządzie Górnika. Prezes Łukasz Mazur jest odpowiedzialny za finanse i marketing, natomiast wiceprezes Młynarczyk za wszystkie pozostałe obszary - administrację, dział prawny i personalny.
- Jestem przekonany, że nowy wiceprezes Tomasz Młynarczyk bardzo dobrze poradzi sobie z nowymi obowiązkami i będzie wsparciem dla reszty zarządu - dodał przewodniczący rady nadzorczej klubu.

źródło: 90minut.pl / gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]