Długa lista życzeń Górnika

Około trzydziestu nazwisk widnieje na liście życzeń Górnika Zabrze. Klub w styczniowym okienku transferowym wybierze najwyżej pięciu zawodników.
Na razie Górnik pozyskał (za 80 tysięcy złotych) Mateusza Zacharę z Rakowa Częstochowa. Kto będzie następny? Wielce prawdopodobne, że skrzydłowy Miłosz Przybecki z Ruchu Radzionków. Nie można wykluczyć, że trafi on na Roosevelta w ramach transakcji wiązanej. W drugą stronę powędrują wypożyczeni Łukasz Skorupski, Adrian Świątek i Tomasz Chałas.
Na razie taka opcja nie jest brana pod uwagę, ale może się to zmienić. Choćby z tego względu, że Górnik chce wydać jak najmniej na transfery. Poza tym kierownictwu zależy na pozyskiwaniu graczy z okolicznych klubów. Dlatego pod uwagę brani są Gabriel Nowak z GKS Katowice i Daniel Tanżyna z Odry Wodzisław. Poza nimi Ślązacy interesują się Dawidem Kubowiczem z Niecieczy, Marcinem Curzydło ze Skawinki Skawina i Robertem Jeżem z MSK Żilina. - Z nim jeszcze nie rozmawialiśmy - mówi dyrektor sportowy Andrzej Orzeszek.
Słowak jest wyceniany na 50 tysięcy euro. Jesienią grał ze swoim zespołem w rozgrywkach grupowych Ligi Mistrzów. Negocjacje z nim Górnik rozpocznie jednak wówczas, gdy nie wypalą tańsze opcje.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]