Gabriel Nowak podpisze kontrakt z Górnikiem

Gabriel Nowak z GKS-u Katowice porozumiał się z Górnikiem Zabrze w sprawie trzyletniej umowy - informuje portal SportSlaski.pl. Pomocnik przejdzie do Górnika za pół roku, kiedy skończy się jego kontrakt z pierwszoligowcem, ale oba kluby będą negocjować sumę odstępnego, aby zmienił drużynę już teraz. 

- Jestem kibicem "Gieksy", dlatego decyzja była bardzo trudna - przyznaje 25-latek. - Wygrała chęć spróbowania się w Ekstraklasie - tłumaczy piłkarz, który spotka w Zabrzu swojego szkoleniowca z GKS-u Adama Nawałkę.

- Na środę jesteśmy umówieni z menedżerem Gabriela. Przedstawimy my propozycję nowego kontraktu - informuje dyrektor sportowy GKS-u Piotr Stach. Nowak nie kryje jednak, że odwrotu już nie ma. - Powiedziałem to dziś trenerowi Stawowemu. Zachował się bardzo fajnie, bo zapewnił, że jeśli na wiosnę zostanę w "Gieksie", to nie odstawi mnie tylko dlatego, bo zdecydowałem się na transfer. Jeśli zasłużę, to miejsce w składzie będę miał - podkreśla.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]