Nowy trener przygotowania fizycznego

Remigiusz Rzepka został nowym trenerem od przygotowania fizycznego piłkarzy Górnika Zabrze. Zastąpił na tym stanowisku Piotr Jankowicza, który odszedł do Pogoni Szczecin. Rzepka na co dzień jest wiceprezesem w Centrum Fizjoterapii "Fizjofit" w Gliwicach. 

Tymczasem dzisiaj przygotowania do rundy rewanżowej rozpoczęli piłkarze młodego Górnika. Pod wodzą nowego szkoleniowca, Józefa Dankowskiego zabrzanie będą wiosną bronić zaliczki w postaci 3. miejsca tabeli.

Pierwszym sprawdzianem Młodego Górnika będzie XIX Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Zabrze, który odbędzie się w najbliższy weekend w hali MOSiR przy ul. Matejki. Wystąpi w nim osiem drużyn, zaś Górnik zmierzy się w grupie z Banikiem Ostrava, GKS Bełchatów i Skrą Częstochowa.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]