Górnik chce zatrzymać Piotra Gierczaka na lata

Piotr Gierczak dostał propozycję pracy w Górniku Zabrze po zakończeniu kariery. Gierczak miałby w przyszłości szkolić grupy młodzieżowe Górnika.
Zabrzański pomocnik wraca do treningów po złamaniu kości strzałkowej, którego doznał we wrześniu, a działacze mają dla niego miłą niespodziankę. Chcą z przedłużyć wygasający w czerwcu kontrakt i dodatkowo zobowiązać się do tego, że po zakończeniu kariery klub zatrudni piłkarza w roli szkoleniowca grup młodzieżowych. - Piotr to człowiek, który bezwzględnie na to zasługuje - mówi prezes Łukasz Mazur. - Swoją postawą na boisku udowodnił, że jest profesjonalistą - dodaje działacz.
Gierczak wygrał prywatny ranking trenera Górnika Adama Nawałki. Szkoleniowiec po każdym meczu oceniał postawę poszczególnych zawodników, a po rundzie wyciągnął z tych not średnią. Okazało się, że najwyższą miał Gierczak, który wyprzedził nawet uważanego za lidera drużyny Grzegorza Bonina. Na Roosevelta liczą, że wiosną 34-letni Gierczak będzie równie dobry jak jesienią.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]