Zagłębie Lubin zainteresowane Tomaszem Zahorskim

Zagłębie Lubin jest zainteresowane pozyskaniem napastnika Górnika Zabrze Tomasza Zahorskiego. Problemem jest tylko cena. Około półtora miliona złotych.
- U nas każdy jest na sprzedaż - powtarza prezes Górnika Łukasz Mazur i w tym stwierdzeniu nie ma cienia przesady. Jednak, pomimo takiej deklaracji, zabrzanie nikogo jeszcze nie stracili. Dzieje się tak z powodu wysokich sum odstępnego. 

- Jesteśmy zainteresowani Zahorskim, ale z tego co się zorientowaliśmy, taki transfer kosztowałby nas między półtora a dwa miliony złotych - mówi pełnomocnik zarządu Zagłębia do spraw transferów Rafał Helbik.

W Lubinie nie chcą przeznaczać aż tak dużych środków na zakup jednego gracza. Wszystko dlatego, że w lecie wydano 400 tysięcy euro na utalentowanego ofensywnego pomocnika Kamila Wilczka, a ten jak na razie się nie sprawdza. Na Roosevelta wysoką cenę uzasadniają tym, że Zahorski to nie Wilczek. Mówią, że to jest przecież były reprezentant Polski, którego stać na strzelenie 10 goli w sezonie, a takich zawodników na naszym rynku piłkarskim brakuje.

Wiele jednak wskazuje na to, że Zagłębie nie da się skusić. - W przypadku polskich napastników ceny są nieadekwatne do ich jakości - te słowa trenera "Miedziowych" Marka Bajora nie odnoszą się co prawda konkretnie do Zahorskiego. Mogą jednak świadczyć o tym, że 1,5 miliona za gracza z naszej ligi to cena zaporowa.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]