Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener Górnika Adam Nawałka: - Było to następne spotkanie, które zdecydowanie przegraliśmy, choć nie zasłużyliśmy na tak wysoką porażkę. W pierwszej połowie popełniliśmy kilka taktycznych błędów i rzeczywiście Widzew stworzył sobie kilka sytuacji, choć gola strzelił z karnego. Po stracie bramki zaczęliśmy grać lepiej i odważniej, ale nie potrafiliśmy wykorzystać sytuacji. Widzew swoich okazji w drugiej połowie nie zmarnował. Drużyna nie ma odpowiedniej stabilizacji, aby grać na tym samym poziomie u siebie i na wyjeździe. Wiemy, gdzie leży przyczyna, ale na razie nie potrafimy sobie z tym poradzić. Kluczem do zwycięstw w meczach, które rozgrywamy u siebie, jest bardzo konsekwentna gra. Na wyjazdach po stracie gola ta konsekwencja nam ucieka. Dzisiaj mieliśmy okazje do wyrównania, ale zabrakło nam skuteczności.

Trener Widzewa Czesław Michniewicz: - Jestem zadowolony z tego, co zaprezentowała moja drużyna. Pracowaliśmy nad tym przez cały tydzień, ale wynik zamazuje obraz tego spotkania, w którym popełniliśmy zbyt wiele błędów. Byłoby jednak nieetyczne z mojej strony, gdybym publicznie oceniał, co zrobiliśmy dobrze, a co źle. Ważne, że wiemy nad czym musimy jeszcze pracować. Moją rolą jest pomóc drużynie. Nie uznaję zasady, że nie robi się zmian przed przerwą. Gdy widzę, że coś nie idzie, a inny zawodnik może być bardziej przydatny, to muszę zareagować. Dlatego dzisiaj tak szybko doszło do pierwszej zmiany.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]