Wypowiedzi piłkarzy po meczu Górnik - Lech

Marcin Wodecki (Górnik): - Nie codziennie wygrywa się z mistrzem Polski, więc cieszymy się ogromnie. Mogę chyba powiedzieć, że po tych dwóch trafieniach to moje najlepsze spotkanie w barwach Górnika. Po dobrej grze przed tygodniem z Wisłą w II połowie, dziś zagraliśmy jako zespół bardzo dobrze przez cały mecz. I pokazaliśmy, że Górnika stać na jeszcze wyższe miejsce w tabeli. Nic tylko teraz to potwierdzić w kolejnych meczach. 

Aleksander Kwiek (Górnik): - Ja już mówiłem wcześniej, że jak będziemy walczyć z takim zaangażowaniem jak w spotkaniu z Wisłą czy dziś z Lechem, to możemy w tej lidze wygrać z każdym. Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do sezonu, co staramy się udowadniać w każdym meczu. Pokonaliśmy jesienią wszystkich medalistów z poprzedniego sezonu - Ruch, Wisłę i Lecha i nie ma co ukrywać, że te wygrane smakują bardzo mocno. Lech rzeczywiście w lidze znów rozczarował, bo w czwartek nieźle grali w Anglii. Ale to problem tego zespołu, nie nasz.

Marcin Kikut (Lech): - Po raz kolejny tracimy bramki z niczego i po raz kolejny nie potrafimy się podnieść. Sytuacja jest już katastrofalna i trzeba powiedzieć sobie prawdę w oczy - na dzień dzisiejszy, będziemy się bili o utrzymanie. Do strat bramek nie powinniśmy dopuszczać, a po drugie, jeśli już się zdarzają, powinniśmy potrafić na nie zareagować. Zabrakło nam takiej ostrości w grze, wyrywanie przeciwnikowi argumentów z jego gry. A konsekwencji, zmuszenia do błędów w obronie i choćby próby zdobycia kontaktowej bramki.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]