Fakt: Bonin w kręgu zainteresowań Legii oraz Lechii

Grzegorz Bonin znalazł się na celowniku Legii oraz Lechii. "Fakt" zastanawia się, czy powołany przez Franciszka Smudę piłkarz odejdzie z Górnika Zabrze.
Jednokrotny reprezentant Polski jest w tym sezonie jednym z najlepszych piłkarzy dobrze spisującego się w lidze śląskiego klubu. Jego wysoką formę zauważył selekcjoner Franciszek Smuda, który postanowił zabrać prawego pomocnika na turnee do USA. 
W czerwcu przyszłego roku Boninowi kończy się kontrakt z Górnikiem, w związku z czym od stycznia będzie mógł szukać nowego pracodawcy. Zawodnika chciałby zatrzymać obecny klub, który szykuje mu nowy kontrakt i podwyżkę. Może się to okazać trudne ze względu na zainteresowanie ze strony Legii i Lechii, które chętnie widziałyby 27-latka w swoich szeregach.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]