Kibicu Górnika spełnij swój obowiązek! Przyjedź na mecz Górnika i wesprzyj go głośnym dopingiem!

Kibicu Górnika! Nie ma co NARZEKAĆ, że frekwencja na meczach Górnika spadła przez system sprzedaży, bo zaaplikowano nam stanie w kolejkach po plastikowy bilet i powolne wchodzenie na sektory. To ilu widzów będzie na stadionie im. Ernesta Pohla zależy TYLKO I WYŁĄCZNIE OD NAS, dlatego też nie odpuszczamy i w komplecie stawiamy się na kolejnych meczach Górnika rozgrywanych przy Roosevelta! 

SKSGZ apeluje do wszystkich kibiców Górnika! Pokażmy wszystkim tym, którzy mają teraz powody do dumy, że spadek frekwencji w Zabrzu jest (był!) chwilowy. Zaprezentujemy wszystkim, na co stać zabrzańską TORCIDĘ!

Przekażcie tę informację wszystkim, że na mecze z Wisłą i Lechem mobilizujemy się, jak dawniej. Przygotowujemy plakaty oraz wysyłamy wiadomości przez internetowe komunikatory. Wszyscy razem postarajmy się to zrobić dla jeszcze lepszej atmosfery na Roosevelta!

Na meczu z Jagiellonią system wejścia działał i nie było z nim większych problemów. Jeśli dobro Górnika leży Ci na sercu, to na pojedynkach z Wisłą oraz Lechem nie może Cię zabraknąć! Przekazuj tę wiadomość wszystkim znajomym i nieznajomym. Zrób to dla wspaniałej atmosfery na Roosevelta oraz chwały Górnika. Wszyscy razem wypełnijmy stadion do ostatniego miejsca i sprawmy, że piłkarzom rywala od naszego dopingu drżeć będą nogi!

Przypominamy, o możliwości kupienia biletu w przedsprzedaży, oraz o możliwości kupienia biletu ulgowego przez osoby do lat 18 (z ważnym dokumentem).

Ceny biletów na mecz z Wisłą Kraków i Lechem Poznań:

- bilet normalny - 30 PLN / 28 PLN w przedsprzedaży
- bilet ulgowy (młodzież do lat 18, kobiety) - 15 PLN
- bilet 1 PLN (dzieci do lat 6, seniorzy powyżej 70 lat) - 1 PLN
- trybuna kryta - 60 PLN.

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]