Plan sprzedaży biletów na piątek

Jeszcze tylko w czwartek i piątek kibice mogą nabywać bilety normalne po promocyjnej, pomniejszonej o 2 złote, cenie. Przypominamy również, że przedsprzedaż prowadzona jest dodatkowo w godzinach porannych (7-10) oraz wieczornych (16-19). Prosimy o skorzystanie z możliwości kupna biletu wcześniej niż w dniu meczu. 

Nowe stanowisko otwarto z myślą o tych fanach, których nie satysfakcjonowały godziny funkcjonowania stadionowego Sklepu Kibica. Punkt mieści się w budynku klubowym przy głównym wejściu (recepcja).

Zakup biletu w przedsprzedaży ma dodatkowy atut - bilet jest tańszy o 2 PLN. Promocja dotyczy tylko biletów normalnych więc kibic, który zakupi wcześniej bilet na mecz z Jagiellonią zapłaci za niego 18 PLN.

Raz jeszcze apelujemy o korzystanie z przedsprzedaży biletów i zachęcamy do kupowania biletów nie tylko na najbliższy mecz w Zabrzu, ale także na pozostałe spotkania.

Plan sprzedaży biletów w piątek:

- Recepcja w budynku klubowym / 7:00-10:00
- Kasa nr 1 / 10:00-19:00
- Sklep Kibica na stadionie / 9:00-17:00
- Salon Sprzedaży ul. Jagiellońska 2 (parter dawnego okrąglaka) / 9:00-17:00
- Sklep Kibica Torcida Ruda Śląska ul. Joanny 10 (Godula) / 12:00-16:00
- Sklepik Fana w Piekarach Śląskich ul. Okulickiego 11 / 11:00-17:00
- Fans Shop Knurów ul. Niepodległości 18 / 10:00-17:00

UWAGA!
W momencie wyrabiania karty identyfikacyjnej klient musi posiadać przy sobie dokument tożsamości ze zdjęciem oraz numerem ewidencyjnym PESEL. Może to być zarówno dowód osobisty, jak i prawo jazdy oraz paszport. W przypadku osób niepełnoletnich skanowaniu będzie podlegać legitymacja szkolna. Z kolei obcokrajowcy muszą przedłożyć obowiązkowo paszport.

CENY BILETÓW NA MECZ Z JAGIELLONIĄ BIAŁYSTOK:

- bilet normalny - 20 PLN / 18 PLN w przedsprzedaży
- bilet ulgowy (dzieci do lat 13, kobiety) - 10 PLN
- bilet 1 PLN (dzieci do lat 6, seniorzy powyżej 70 lat) - 1 PLN
- trybuna kryta - 50 PLN

KARTA IDENTYFIKACYJNA - 8 PLN

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online