Przed meczem Lechia - Górnik

› Trener Lechii Gdańsk, Tomasz Kafarski po piątkowym treningu podał 19-osobową kadrę. Piłkarzy jest o jednego więcej niż miejsc w protokole, gdyż dopiero dzisiaj rozstrzygnie się, czy zdolny do gry będzie Bedi Buval. 

› Vytautas Andriuąkevičius może pauzować nawet miesiąc. Kontuzja, której nabawił się Litwin w meczu przed tygodniem z Cracovią jest groźniejsza niż się wcześniej wydawało.

› Marko Bajić po raz pierwszy w ekstraklasie zagra przeciwko Górnikowi. Wiosną 2009 roku nie mógł wystąpić przeciwko temu klubowi, gdyż musiałby zapłacić byłemu klubowi 100 tys. złotych kary.

› W kadrze meczowej znaleźli się dwaj młodzi gracze: Szymon Sobczak i Rafał Pietrzak. W porównaniu z poprzednią „18" zabrakło Vladimira Balata i Tomasza Chałasa.

› Daniel Sikorski, który ma złamany nos i w sobotę zagra w masce ochronnej, zanim trafił do Górnika oblał testy w Lechii. - Było kilka powodów, dla których zrezygnowałem z niego - mówi trener gdańszczan Tomasz Kafarski.

› W minioną środę 26. urodziny świętował Marcin Bębenek. Piłkarz pozyskany za 500 tys. złotych z Sandecji Nowy Sącz nie łapie się jednak do składu, bo ma kontuzję.

› Faworytem meczu według firmy Unibet jest Lechia. Kurs na zwycięstwo gospodarzy to 2,25, a wygrana Górnika wyceniana jest na 3,10. Remis 3,15.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]