Apel SKSGZ do wszystkich kibiców

Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze" prosi wszystkich kibiców Górnika Zabrze o nabywanie wejściówek w przedsprzedaży. Bilety zakupione w ten sposób będą sprzedawane po niższej cenie. Rozwiązanie takie powinno pomóc w rozwiązaniu problemu kolejek przy kasach w dniu meczu. 
Ponadto prosimy wszystkich kibiców o przyjście na mecze z Jagiellonią Białystok, Wisłą Kraków oraz Lechem Poznań, na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkań, co z kolei pozwoli uniknąć niepotrzebnego zamieszania przy bramofurtach.
System sprzedaży i wejścia, którym dysponuje klub Górnik Zabrze jest zakupiony przez MOSiR i jest on daleki od ideału. Dlatego też prosimy o zastosowanie się do powyższych rozwiązań, które mają na celu usprawnić zakup biletu oraz wejście na stadion.
Prosimy wszystkich kibiców o wyrozumiałość i pokazanie na złość temu, co nas spotyka, jak ważny jest dla nas Górnik Zabrze. Prosimy tym samym o kibicowską mobilizację na trzy bardzo ważne pojedynki z Jagiellonią, Wisłą i Lechem.
Stwórzmy wszyscy atmosferę, na jaką stać jest sympatyków zabrzańskiego Górnika i na jaką zasługuje Nasz ukochany klub!

Ze sportowym pozdrowieniem,
Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze"

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]