Spotkanie SKSGZ z władzami klubu

W dniu wczorajszym odbyło się spotkanie przedstawicieli SKSGZ z władzami klubu, działem marketingu, oraz dyrektorem do spraw bezpieczeństwa. Tematem rozmów w głównej mierze były problemy związane z systemem wejścia na mecze Górnika. Włodarze klubu wyjaśnili, że błędy systemu zostały lub zostaną przez firmę Wasko usunięte i że nie leżały one po stronie klubu. 
Rozważono wszystkie możliwe warianty wpuszczania kibiców. Niestety, nie wszystko wygląda tak kolorowo, jakby się nam mogło wszystkim wydawać. Górnika wciąż wiążą umowy z MOSiR (system sprzedaży internetowej ma wejść od nowej rundy), lub zapisy ustawy o imprezach masowych, czy też pozwolenie na organizację imprez masowych wydane przez Panią prezydent Zabrza, w którym są określone warunki dopuszczenia obiektu (kontrola wejść, system pełnej identyfikacji).
Klub zobowiązał się do zachęcenia kibiców do nabywania wejściówek po niższych cenach w trybie przedsprzedaży. SKSGZ pomoże w sferze informacyjnej, wszystkich zaś kibiców Górnika prosi o odpowiednią reklamę meczy Górnika we własnym środowisku.

Ze sportowym pozdrowieniem,
"Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze"

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]