Oświadczenie zarządu Górnika w sprawie sprzedaży biletów

W związku z niepokojącymi informacjami dotyczącymi sprzedaży biletów na mecze Górnika, zarząd klubu wyjaśnia, że zamontowany na stadionie im. Ernesta Pohla system sprzedaży "Olimp" to m.in. wymóg nowej ustawy dotyczącej organizacji imprezy masowej.
Przypominamy, że czas przewidziany na jedną transakcję to około 1 minuta, zakładając, iż system będzie działał bez jakichkolwiek problemów technicznych. 
W związku z powyższym po raz kolejny apelujemy do kibiców o zakup biletów we wprowadzonym przez klub systemie przedsprzedaży. Bilety można kupować w następujących punktach partnerskich Górnika: w Knurowie, w Rudzie Śląskiej, w Piekarach Śląskich oraz dwóch punktach w Zabrzu które klub wyposażył w kompletny zestaw do sprzedaży karnetów oraz biletów. Z poczynionych przez klub obserwacji wynika, że przedsprzedaż przed meczami przebiega sprawnie i bez zakłóceń, nie narażając kibiców na stanie w długich kolejkach w dniu meczu.
Wszystkich sympatyków Górnika Zabrze przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z zakupem biletów w dniu meczu rozgrywanego w ramach 1/16 Pucharu Polski z Lechią Gdańsk.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]