Forum
 

Górnik znalazł sposób na Gorawskiego

Od czerwca Górnik próbuje pozbyć się swojego najlepiej zarabiającego piłkarza Damiana Gorawskiego. W lipcu PZPN odrzucił jednak wniosek klubu o rozwiązanie kontraktu z winy zawodnika.
We wtorek kierownictwo Górnika odwołało się od tej decyzji. - Nadal twierdzimy, że Gorawski jest ciągle chory i niezdolny do gry. Istnieje przepis pozwalający rozstać się z takim graczem - mówi prezes Łukasz Mazur. 
Tym razem zabrzanie mają szansę przekonać PZPN do swoich racji. - Przy okazji inauguracyjnego meczu z Polonią Warszawa rozmawialiśmy z Pawłem Janasem, byłym trenerem naszej reprezentacji. On zdradził nam, że przed mundialem w Niemczech robiono badania. Wynika z nich, że Gorawski w ogóle nie może uprawiać sportu. W jego przypadku grozi to śmiercią. Te dokumenty zdeponowane są w związku. Będziemy chcieli do nich dotrzeć i dołączyć je do akt sprawy - zdradza Mazur. Gorawski obecnie jest piłkarzem B-klasowych rezerw i kasuje 70 tys. zł miesięcznie brutto. Nie zagrał jednak ani razu.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online