Forum
 

Jadą do Krynicy

Włodzimierz Lubański i Stanisław Oślizło będą namawiać wielkie firmy do inwestowania w klub z Roosevelta, Górnik Zabrze.
Piłkarze Górnika Zabrze pod okiem Adama Nawałki szykują się do sobotniego meczu z Cracovią, ale w najbliższych dniach także ikony Górnika Zabrze sprzed lat będą miały doskonałą okazję, by jeszcze raz coś ważnego zrobić dla klubu. Włodzimierz Lubański i Stanisław Oślizło, a więc największe symbole wielkiego Górnika z drugiej połowy lat 60. ubiegłego wieku, będą podczas XX Forum Ekonomicznego w Krynicy promować klub i namawiać świat gospodarczy, by związał się z klubem z Roosevelta. - Chodził mi ten pomysł po głowie już od dłuższego czasu - zdradza Łukasz Mazur, prezes Górnika. - Sam ze swoją firmą byłem kilka razy w Krynicy i wiem, jak ważne rzeczy dzieją się tam w ciągu tych kilku dni. Proszę mi wierzyć, że przyjeżdża kilka tysięcy osób, nie tylko z Polski, ale w wielu krajów Europy, które rozmawiają o biznesie i chcą inwestować. Tam po prostu wypada być.
Górnik Zabrze swój wieczór będzie mieć w czwartek. Jak twierdzi prezes Mazur, to pierwszy taki przypadek, by klub piłkarski był partnerem forum. - Udało się wykorzystać wcześniejsze kontakty. Uważam, że z marketingowego punktu widzenia jest to najważniejsze wydarzenie w klubie w tym roku. Dlatego poprosiliśmy o pomoc i wsparcie największych - dodaje Mazur.
Włodzimierz Lubański będzie czekać na delegację z Zabrza już na miejscu, a Stanisław Oślizło dojedzie ze Śląska wraz z prezesem, dyrektorem sportowym Tomaszem Wałdochem i całym działem marketingu. Górnik będzie prezentować film dotyczący przeszłości, dnia dzisiejszego, a także przyszłości klubu, a wspomniane gwiazdy mają zagwarantować, że każdy, przynajmniej z polskich uczestników forum, zatrzyma się przy zabrzańskiej ofercie. - Oczywiście, będzie można robić zdjęcia, zebrać autograf, porozmawiać o przeszłości, ale wszystko robimy z myślą o tym, co nas czeka. Kluby sportowe muszą zacząć działać w innej jakości, szukać nowych pomysłów na funkcjonowanie i rozwój. Podczas forum wiele ważnych spraw załatwia się także w kuluarach, podczas mniej oficjalnych spotkań. Na pewno przypomnimy markę Górnika, a w perspektywie plon takiego wyjazdu może być naprawdę bogaty - kończy prezes Mazur.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online