Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka (trener Górnika): - Puchar rządzi się swoimi prawami, ale dzisiaj nie dopuściliśmy nawet do najmniejszej niespodzianki. Od pierwszej minuty zawodnicy zagrali konsekwentnie wysokim pressingiem. Szybko odbieraliśmy piłkę, utrzymywaliśmy się przy niej i zmuszaliśmy przeciwnika do błędu. To spowodowało, że sytuacji było więcej, ale wykorzystaliśmy trzy. Może się wydawać, że zwycięstwo przyszło nam łatwo, ale tak nie było. Wynik 1:0 utrzymywał się bardzo długo, a przeciwnik stworzył sobie kilka sytuacji.

Jan Złomańczuk (trener Wisły): - Wiedzieliśmy, że Górnik gra wysokim pressingiem. O dziwo straciliśmy bramkę z kontry, kiedy to my mieliśmy grać z kontry. Dopiero w drugiej połowie, po zmianie systemu gry na dwóch napastników, wyglądało to lepiej. Szkoda, że bramka padła dopiero w końcówce. Gratuluję trenerowi Nawałce, bo wysoki pressing Górnika jest rzeczywiście na bardzo wysokim poziomie.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]